بخش فروش شرکت مهندسی مهر

شرکت مهندسی مهر در بخش فروش دستگاه‌ها و تجهیزات تخصصی اندازه‌گیری دقیق، کالیبراسیون و آزمون خواص مکانیکی مواد با بیش از 65 نمایندگی فروش از بهترین سازندگان اروپایی و آسیایی توانسته است گستره کاملی از انواع تجهیزات را با تنوع بسیار زیاد از برند ها و قیمت های مختلف به صنایع کشور ارائه نماید.
اطلاعات بیشتر

بخش خدمات پس از فروش شرکت مهندسی مهر

بخش خدمات فنی و خدمات پس‌از‌فروش شرکت مهندسی مهر، مجهزترین و قویترین مرکز تامین لوازم یدکی دستگاه‌های اندازه‌گیری، آموزش، خدمات کالیبراسیون، بازرسی و بازدید دوره‌ای، سرویس و نگهداری، تعمیرات، تنظیم و ارتقاء نرم‌افزاری و سخت افزاری دستگاه‌های اندازه‌گیری دقیق و کالیبراسیون در ایران و خاورمیانه می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

آزمایشگاه کالیبراسیون و آزمایشگاه اندازه‌گیری دقیق شرکت مهندسی مهر، بلاترین مرجع اندازه‌گیری وکالیبراسیون ابعادی در ایران و خاورمیانه تحت اعتبار سازمان تائید صلاحیت NACI و موسسه استاندارد می‌باشد. کلیه‌ی آزمایشگاه‌های مهندسی مهر دارای شرایط محیطی استاندارد توسط کارشناسان فنی مهر طراحی و ساخته شده‌اند.
اطلاعات بیشتر

[tp_empty_space dp_height=”15px” tab_height=”10px” mob_height=”10px”]

[blog_slider count=”3″ category=”%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7″ more=”1″ title=”آخرین اخبار”]
[clients in_row=”6″ style=”tiles” greyscale=”1″ category=”مشتریان شرکت مهر”]
خانهسوالاتتماسارتباط با ما