درباره ما

شرکت مقیاس همیشه ردیاب (مهندسی مهر) در سال 1377 با هدف تکمیل نمودن چرخه صنایع کشور در زمینه ساخت، تجهیز و تأیید صلاحیت آزمایشگاه های اندازه گیری و کالیبراسیون توسط کارشناسان مجرب و با سابقه کشور تأسیس گردید. ایده اصلی این شرکت گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا علمی و تخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربیت متخصصین، معرفی فناوری های جدید و برتر در زمینه علم اندازه گیری می باشد.
استفاده از اطلاعات روزآمد، تیم تخصصی تربیت شده در عرصه های گوناگون، تجربیات حاصل از ارائه مشاوره و انجام پروژه های متعدد و تبادل دائم اطلاعات با متخصصین روز دنیا در کنار استفاده بهینه از نیروی جوان و آتیه دار خط مشی اصلی این شرکت است.

ما باور داریم

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ مندی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، شرکت مهندسی مهر را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌ها در قبال مشتری گسترش دادیم. با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت اندازه شناسی، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.