درباره شرکت مهندسی مهر

شرکت مقیاس همیشه ردیاب (مهندسی مهر) در سال ۱۳۷۷ با هدف تکمیل نمودن چرخه صنایع کشور در زمینه ساخت، تجهیز و تأیید صلاحیت آزمایشگاه های اندازه گیری و کالیبراسیون توسط کارشناسان مجرب و با سابقه کشور تأسیس گردید. ایده اصلی این شرکت گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا علمی و تخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربیت متخصصین، معرفی فناوری های جدید و برتر در زمینه علم اندازه گیری می باشد.
استفاده از اطلاعات روزآمد، تیم تخصصی تربیت شده در عرصه های گوناگون، تجربیات حاصل از ارائه مشاوره و انجام پروژه های متعدد و تبادل دائم اطلاعات با متخصصین روز دنیا در کنار استفاده بهینه از نیروی جوان و آتیه دار خط مشی اصلی این شرکت است.

بنیانگذار

مهندس ارشاد کریمی متولد سال ۱۳۴۴ مدیر عامل و بنیان گذار شرکت مهندسی مهر ، فوق لیسانس مهندسی مکانیک، متخصص با سابقه مترولوژی و کالیبراسیون، از سال ۱۳۶۶ تاکنون در زمینه های توسعه آزمایشگاه های کالیبراسیون، پرورش نیروهای متخصص و اشاعه فرهنگ مترولوژی در حال فعالیت می باشد. ایشان دوره های تخصصی نصب و کالیبراسیون دستگاه های پیشرفته اندازه گیری دقیق را در کشور های صاحب نامی چون انگلستان ، آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و سوئیس گذرانیده اند و موفق به اخذ گواهی نامه ارزیاب بین المللی ( ISO /IEC 17025 – Lead Assessor) از DAR/DAP در برلین آلمان شده اند . آقای مهندس کریمی از سال ۱۳۷۱ تاکنون در طراحی، ساخت و راه اندازی بیش از ۸۵ آزمایشگاه اندازه گیری دقیق و کالیبراسیون مهم کشور از جمله سایپا ، ساپکو ، شهید همت ، مگا موتور وهمچنین آموزش بیش از ۲۰۰۰ کارشناس همکاری داشته اند و بسیاری از روش ها ، سیستم مدارک ، شرایط محیطی ، استانداردهای کالیبراسیون و اندازه گیری ، مقررات فنی ، نوع دستگاه های مورد استفاده که امروز مبنای کار مشاوران ، ممیزان و مدرسان اندازه گیری دقیق و کالیبراسیون کشور می باشد توسط ایشان پایه گذاری ، تدوین و ترویج گردیده است.

 

ما باور داریم

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ مندی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، شرکت مهندسی مهر را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌ها در قبال مشتری گسترش دادیم. با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت اندازه شناسی، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.