درباره شرکت مهندسی مهر

درباره شرکتشرکت مقیاس همیشه ردیاب (مهندسی مهر) در سال 1377 با هدف تکمیل نمودن چرخه صنایع کشور در زمینه ساخت، تجهیز و تأیید صلاحیت آزمایشگاه های اندازه گیری و کالیبراسیون توسط کارشناسان مجرب و با سابقه کشور تأسیس گردید. ايده اصلی اين شرکت گردآوری و فراهم ساختن محيطی کاملا علمی و تخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربيت متخصصين، معرفی فناوری های جديد و برتر در زمينه علم اندازه گيری می باشد. استفاده از اطلاعات روزآمد، تيم تخصصی تربيت شده در عرصه های گوناگون، تجربيات حاصل از ارائه مشاوره و انجام پروژه های متعدد و تبادل دائم اطلاعات با متخصصين روز دنيا در کنار استفاده بهينه از نيروی جوان و آتيه دار خط مشی اصلی اين شرکت است.

بنیان گذارمهندس ارشاد کريمی متولد 1344 مدير عامل و بنيان گذار شرکت مهندسی مهر ، فوق ليسانس مهندسی مکانيک، متخصص با سابقه مترولوژی و کاليبراسيون، از سال 1366 تاکنون در زمينه های توسعه آزمايشگاه های کاليبراسيون، پرورش نيروهای متخصص و اشاعه فرهنگ مترولوژی در حال فعاليت می باشد. ايشان دوره های تخصصی نصب و کاليبراسيون دستگاه های پيشرفته اندازه گيری دقيق را در کشور های صاحب نامی چون انگلستان ، آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و سوئیس گذرانیده اند و موفق به اخذ گواهی نامه ارزیاب بین المللی ( ISO /IEC 17025 – Lead Assessor) از DAR/DAP در برلین آلمان شده اند . آقاي مهندس كريمي از سال 1371 تاکنون در طراحی، ساخت و راه اندازی بیش از 85 آزمایشگاه اندازه گیری دقیق و کالیبراسیون مهم کشور از جمله سایپا ، ساپکو ، شهید همت ، مگا موتور وهمچنين آموزش بیش از 2000 کارشناس همکاری داشته اند و بسیاری از روش ها ، سیستم مدارک ، شرایط محیطی ، استانداردهای کالیبراسیون و اندازه گیری ، مقررات فنی ، نوع دستگاه های مورد استفاده كه امروز مبنای کار مشاوران ، ممیزان و مدرسان اندازه گیری دقیق و کالیبراسیون کشور می باشد توسط ایشان پایه گذاری ، تدوین و ترویج گردیده است.

ما باور داریمما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ مندی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، شرکت مهندسی مهر را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌ها در قبال مشتری گسترش دادیم. با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت اندازه شناسی، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.