شرکت مقیاس همیشه ردیاب (مهندسی مهر) در سال 1377 با هدف تکمیل نمودن چرخه صنایع کشور در زمینه ساخت، تجهیز و تأیید صلاحیت آزمایشگاه های اندازه گیری و کالیبراسیون توسط کارشناسان مجرب و با سابقه کشور تأسیس گردید. ایده اصلی این شرکت گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا علمی و تخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربیت متخصصین، معرفی فناوری های جدید و برتر در زمینه علم اندازه گیری می باشد.
استفاده از اطلاعات روزآمد، تیم تخصصی تربیت شده در عرصه های گوناگون، تجربیات حاصل از ارائه مشاوره و انجام پروژه های متعدد و تبادل دائم اطلاعات با متخصصین روز دنیا در کنار استفاده بهینه از نیروی جوان و آتیه دار خط مشی اصلی این شرکت است.

Glass-MEHR

ما باور داریم

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ مندی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، شرکت مهندسی مهر را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌ها در قبال مشتری گسترش دادیم. با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت اندازه شناسی، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

خانهسوالاتتماسارتباط با ما