روز جهانی تایید صلاحیت 2018

روز جهانی اندازه شناسی 2018
مرداد 7, 1397
روز جهانی استاندارد سال 2018
مرداد 7, 1397

روز جهانی تایید صلاحیت ۲۰۱۸

محتوای خود را اینجا وارد کنید

به گزارش سایت شرکت مهندسی مهر؛ ۹ ژوئن ۲۰۱۸ روز اعتبار جهانی را به عنوان یک ابتکار جهانی نشان می‌دهد که به طور مشترک توسط انجمن بین‌المللی اعتبارگذاری ( IAF ) و هم‌کاری اعتبار بین‌المللی آزمایشگاه ( ilac ) به منظور افزایش آگاهی از اهمیت اعتبارگذاری تاسیس شد.

موضوع امسال بر این تمرکز می‌کند که چگونه امتیازنامه یک جهان امن‌تر را ارایه می‌دهد.

انتظار برای محیط‌های کاری امن، محصولات ایمن، حمل و نقل ایمن، غذای سالم، در حقیقت همه جنبه‌های زندگی ما به طور جهانی به اشتراک گذاشته شده‌است. با این حال ، آمار نشان می‌دهد که انتظار با واقعیت همخوانی ندارد. بستن این فاصله یک بررسی مهم برای دولت، تنظیم کنندگان و کسب و کارها، با هدف حفظ امنیت مردم در کار، زندگی خانگی، سفرها و دیگر بخش‌های زندگی آن‌ها است.

همانند سال های گذشته، این روز با میزه‌انی رویدادهای مهم ملی، سمینارها، و پوشش رسانه‌ای و رسانه‌ای در سراسر جهان جشن گرفته می‌شود تا فرصتی برای کشف این که چگونه اعتبارگذاری می‌تواند به ارائه جهانی امن‌تر و حمایت از شرکت‌ها، دولت‌ها و قانونگذاران برای یافتن استانداردها، ارزیابی انطباق و ابزار اعتبارگذاری برای حمایت از آن‌ها در این هدف، کمک کند.

منبع خبر


۹ ژوئن ۲۰۱۸ روز اعتبار جهانی را به عنوان یک ابتکار جهانی نشان می‌دهد که به طور مشترک توسط انجمن بین‌المللی اعتبارگذاری ( IAF ) و هم‌کاری اعتبار بین‌المللی آزمایشگاه ( ilac ) به منظور افزایش آگاهی از اهمیت اعتبارگذاری تاسیس شد. موضوع امسال بر این تمرکز می‌کند که چگونه امتیازنامه یک جهان امن‌تر را ارایه می‌دهد. انتظار برای محیط‌های کاری امن، محصولات ایمن، حمل و نقل ایمن، غذای سالم، در حقیقت همه جنبه‌های زندگی ما به طور جهانی به اشتراک گذاشته شده‌است. با این حال ، آمار نشان می‌دهد که انتظار با واقعیت همخوانی ندارد. بستن این فاصله یک بررسی مهم برای دولت، تنظیم کنندگان و کسب و کارها، با هدف حفظ امنیت مردم در کار، زندگی خانگی، سفرها و دیگر بخش‌های زندگی آن‌ها است. همانند سال های گذشته، این روز با میزه‌انی رویدادهای مهم ملی، سمینارها، و پوشش رسانه‌ای و رسانه‌ای در سراسر جهان جشن گرفته می‌شود تا فرصتی برای کشف این که چگونه اعتبارگذاری می‌تواند به ارائه جهانی امن‌تر و حمایت از شرکت‌ها، دولت‌ها و قانونگذاران برای یافتن استانداردها، ارزیابی انطباق و ابزار اعتبارگذاری برای حمایت از آن‌ها در این هدف، کمک کند.

منبع خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *