دستگاه اندازه گیری تصویری هوشمند دو بعدی

2D Micro Genius Video Measuring Machine

✔ دستگاه اندازه گیری تصویری هوشمند (Micro Genius) جهت اندازه گیری، کنترل و بازرسی اتوماتیک قطعات دو بعدی با سرعت و دقت بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

✔ دستگاه اندازه گیری تصویری هوشمند برای بازرسی قطعات کوچک و متوسط با تیراژهای تولید بالا که نیاز به کنترل ابعادی 100 درصدی دارند در کنار خط تولید مورد استفاده قرار میگیرد.

✔ دستگاه اندازه گیری Micro Genius توان کنترل، اندازه گیری و بازرسی چندین قطعه را همزمان دارا می باشد که با قرارد دادن قطعات بر روی دستگاه تمام بازرسی های مربوطه را با جزئیات دقیق و آنی اندازه گیری می نماید.

✔ دستگاه اندازه گیری تصویری هوشمند دارای قدرت تشخیص و تفکیک پذیری فوق العاده بالا می باشد که هنگام عملیات اندازه گیری قطعات، جهت قرار گرفتن آنها بر روی میز دستگاه مهم نیست.

✔ دستگاه اندازه گیری تصویری هوشمند برای صنایع مختلف پزشکی، قطعه سازان، گروه های خودرو سازی و ... که قطعات با تیراژ بالا و دقیق تولید می کنند و همچنین نیاز مبرم به بازرسی سریع تولیدات خود دارند این دستگاه بهترین گزینه برای آنها می باشد.

✔ دستگاه اندازه گیری تصویری هوشمند برند LTF ایتالیا دارای نرم افزار قوی با قابلیت های ویژه می باشد که شما میتوانید مقادیر اندازه گیری شده قطعات را با CAD File مقایسه نموده و تمام گزارشات اندازه گیری را با فرمت های DXF, Word, Excel, PDF و ... خروجی بگیرید.

نرم افزار دستگاه اندازه گیری تصویری هوشمند دو بعدی

ltfsoftware

LTF SOFTWARE

 

لوازم جانبی دستگاه اندازه گیری تصویری هوشمند دو بعدی

مستر شیشه ای کالیبراسیون
Glass Calibration kit
دوربین مگاپیکسلی
Mega Pixel Camera 3/5/10 Mpx
منبع نور پایین و بالا
episcopic & diascopic lighting
گیج مرغک تا مرغک
TailStock

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های شرکت و داخلی 202 با کارشناس مربوط به دستگاه های اندازه گیری تصویری - مولتی سنسور تماس حاصل فرمایید.