انواع دستگاه های اندازه گیری تصویری - (غیر تماسی) و مولتی سنسور

Optical- (Non Contact) & Multi Sensor Measuring Machines

شرکت مقیاس همیشه ردیاب (مهندسی مهر) بعنوان تنها نماینده انحصاری فروش، خدمات پس از فروش و تأمین قطعات شرکت های Tesa سوئیس، LTF ایتالیا، Arcs تایوان، Easson چین، Carmar تایوان و … در ایران و خاورمیانه می باشد که با بهره مندی از تیم پشتیبانی آموزش دیده توسط تولید کنندگان فوق و بعنوان پیشرو در زمینه واردات دستگاه های اندازه گیری تصویری با بیشترین رزومه فروش و بهترین خدمات نسبت به شرکت های رقیب در ایران توانسته بازار فروش گروه های صنعتی مختلف را از آن خود نماید.

شرکت مهندسی مهر دارای تجربه فنی و فروش چندین ساله در زمینه ی نصب و راه اندازی، آموزش و کالیبراسیون دستگاه های اندازه گیری ویدیوئی (VMM / VMS)
می باشد که توانسته است با تنوع محصولات و قیمت های رقابتی بعنوان یکی از تامین کنندگان برجسته ی دستگاه های اندازه گیری ابعادی رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

این شرکت در راستای اهداف و نیاز سنجی دقیق مشتریان محترم برای انتخاب مدل و برند دستگاه های اندازه گیری دوبعدی تعدادی از دستگاه های فوق را جهت اندازه گیری قطعات مشتریان در محل شو روم (Show Room) خود به نمایش گذاشته است تا به صورت دقیق و مهندسی تمام قابلیت ها و کارایی های دستگاه ها را به مشتریان خود معرفی نماید. که این قابلیت منحصربه فرد شرکت مهندسی مهر، توجه مشتریان زیادی در حوزه های مختلف صنعتی را به خود جلب نموده است.

انواع دستگاه های اندازه گیری تصویری - (غیر تماسی) و مولتی سنسور

Profile Projector Machineدستگاه های پروفایل پرژکتور

Profile Projector Machine

Micro Genius Video Measuring Machineدستگاه اندازه گیری تصویری هوشمند

Micro Genius Video Measuring Machine

Multi Sensor Measuring Machineدستگاه های اندازه گیری مولتی سنسور

Multi Sensor Measuring Machine

دستگاه های اندازه گیری تصویریVideo Measuring Machine

Video Measuring Machine

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های شرکت و داخلی ۲۰۲ با کارشناس مربوط به دستگاه های اندازه گیری تصویری – مولتی سنسور تماس حاصل فرمایید.