دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM

۳D Coordinate Measuring Machines

شرکت مهندسی مقیاس همیشه ردیاب (مهندسی مهر) به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تامین کننده دستگاه های اندازه گیری ابعادی در ایران و خاورمیانه می باشد که دارای نمایندگی انحصاری از برندهای مختلف اروپایی و آسیایی Mora آلمان، Aberlink انگلستان، Trimek اسپانیا، Kreon فرانسه، Tomelleri ایتالیا، AEH چین، LK انگلستان و … بوده و بر مبنای نیاز تولید کنندگان در تمام گروه های صنعتی، دستگاه های اندازه گیری CMM را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

شرکت مهندسی مهر با توجه به تکنولوژی و حساسیت بالای دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM ثابت و پرتابل بهترین امکانات و تجهیزات مورد نیاز را جهت ارائه خدمات پس از فروش و آموزش منحصر به فرد برای انواع دستگاه های CMM مهیا نموده تا با استفاده از مهندسین مجرب خود بهترین خدمات را در اسرع وقت به مشتریان ارائه نماید.

شرکت مهندسی مهر با ارائه مشاوره های کاربردی جهت انتخاب انواع دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM و همچنین استانداردهای لازم مبنی بر شرایط محیطی و دمایی مناسب برای استقرار دستگاه های فوق به عنوان یکی از شرکتهای معتبر مشاور در حوزه مترولوژی شناخته شده می باشد.

شرکت مهندسی مهر همچنین نمایندگی انحصاری از کمپانی های مختلف اروپایی Arco Cad ایتالیا، Deva انگلستان، Pantec سوئیس، Renishaw انگلستان، Metrolog فرانسه و … که سازنده نرم افزار و کنترلر دستگاه های اندازه گیری CMM می باشند را دارا می باشد تا با توجه به نیاز صنایع گوناگون قیمت های دستگاه های اندازه گیری CMM را کاملا رقابتی و مقرون به صرفه به مشتریان خود پیشنهاد نماید که این قابلیت یکی از مزایای ویژه از نظر تخصص و تجربه برای شرکت های معتبر حوزه اندازه گیری ابعادی به حساب می آید.

انواع دستگاه های اندازه گیری سه بعدی

دستگاه اندازه گیری cmm پرتابلدستگاه cmm پرتابل
Portable CMMs
xtreem-new-4دستگاه اندازه گیری سه بعدی کوچک و کارگاهی
Workshop & Small CMM
دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMMd2
Bridge CMMs
دستگاه های اندازه گیری CMMG1
Large Gantry CMMs
horizon-new-3horizon-new-2
Horizontal Arms CMMs

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های شرکت و داخلی ۲۰۲ با کارشناس مربوط به دستگاه های اندازه گیری CMM  تماس حاصل فرمایید.