انواع خدمات قابل ارائه برای دستگاه های اندازه گیری دقیق

خدمات کالیبراسیون دستگاه های اندازه گیری در محل مشتری - تخصصی

 
 

خدمات پس از فروش دستگاه های اندازه گیری دقیق

شرکت مهندسی مهر آمادگی خود را جهت نصب و راه اندازی انواع دستگاه های اندازه گیری نو ودست دوم اعلام می دارد.

شرکت مهندسی مهر با بهره گیری از پرسنل مجرب و دوره دیده در شرکت های سازنده دستگاه ها با توجه به نیاز مشتری امکان ارائه بهترین و به روزترین خدمات را به صورت تخصصی دارد.

کالیبراسیون دستگاه های اندازه گیری تحت اعتبار استاندارد ISO17025 همراه با تائیدیه ازطرف موسسه ملی استاندارد ایران برای انواع دستگاه ها و تجهیزات اندازه گیری.

در صورتی که دستگاه اندازه گیری دارای خطای بیش از حد مجاز باشد و امکان اصلاح آن وجود داشته باشد با توجه به نوع دستگاه به وسیله ابزار و تجهیزات مخصوص ، تنظیمات خطا بر روی آن دستگاه اعمال می گردد. این تنظیمات می تواند به صورت تنظیمات نرم افزاری یا سخت افزاری انجام گیرد. شایان ذکر است اعلام داریم شرکت مهندسی مهر جهت کالیبراسیون دستگاه های اندازه گیری سه بعدی از پیشرفته ترین لیزر اینترفرومتری موجود در ایران ساخت شرکت Renishaw انگلستان جهت تست و گزارش خطا ی دستگاه ها استفاده می نماید.
دستگاهاي قديمی و از كار افتاده را مي توان با ارتقاء و به روز رسانی نرم افزاری و سخت افزاری (مكانيكی –الكترونيكی) راه اندازی كرد.مشتريان محترم مي توانند با توجه به نياز خود سيستم های مختلفی را انتخاب كرده و از خدمات شركت مهندسی مهر استفاده نمايند.

شركت مهندسی مهر قادر می باشد با اتكا به دانش روز و متخصصين دوره ديده در خارج از كشور تعميرات كليه دستگاه هاي اندازه گيری را بهترين كيفيت ممكن انجام دهد اين تعميرات شامل سخت افزار و نرم افزار دستگاه ها می باشد و در صورت نياز به قطعات يدكی نيز شركت مهندسی مهر می تواند در تهيه و تعويض قطعات نيز خدمات كاملی به مشتريان محترم ارائه نمايد.

شرکت مهر در راستای ارائه بهترین خدمات و کاهش هزینه های مشتریان طرح های SLA (Service Level Agreement) را اجرا کرده که در آن مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود یکی از طرح ها را انتخاب و در بازه های یک تا پنج ساله قراردادهای همکاری را با شرکت مهندسی مهر امضاء کنند تا دستگاه خود را گارانتی نمایند و از داشتن خدماتی مطمئن و منظم اطمینان داشته باشند.


 
 
همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مراجعه فرمائید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.