بخش خدمات پس از فروش شرکت مهندسی مهر

بخش خدمات پس از فروش شرکت مهندسی مهر یکی از مراکز قوی و مجهز خدمات کالیبراسیون، سرویس، تعمیرات، تنظیم و ارتقاء نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه های اندازه گیری دقیق در ایران وخاورمیانه می باشد. که به عنوان بنیان گذار و پیشرو در صنعت اندازه شناسی، اندازه گیری دقیق و کالیبراسیون با استفاده از پرسنل مجرب و امکانات گسترده آزمایشگاهی خود قادر به ارائه بهترین خدمات طبق متد و روش های اورجینال، تحت اعتبار و گارانتی شرکت ها و کمپانی های معتبر سازنده تجهیزات و با قابلیت ردیابی از این کمپانی ها ، با استفاده از بروزترین تجهیزات و امکانات برای کلیه مشتریان خود می باشد.


امكانات وتجهيزات :


شركت مهندسی مهر با بهره گيری از کارشناسان متخصص و دوره ديده در كمپانی هاي سازنده دستگاه ها و با سابقه طولانی در ارائه خدمات آزمايشگاهی بهترين و به روزترين خدمات را با توجه به نيازهاي مشتری ارائه می كند. اين خدمات به صورت تخصصی فقط مربوط به دستگاه های آزمايشگاهی ابعادی با استفاده از تجهيزاتی صورت می گيرد كه در ايران مختص شركت مهندسی مهر می باشد که دقيق ترين ،با كيفيت ترين و به روزترين تكنولوژی های موجود در جهان می باشد كه بسياری از آنها فقط در چند كشور صنعتی و معتبر دنيا يافت می شود اما با توجه به خط مشی شركت مهندسی مهر كه همواره سعی در پيشرو بودن دارد با تلاش فراوان موفق شده برای اعتلای صنعت كشور با بهره گيری از اين امكانات بالاترين سطح خدمات را در ايران و خاورميانه ارائه نمايد.

 

اين خدمات به صورت تخصصي فقط مربوط به دستگاه های آزمايشگاهی ابعادی با استفاده از تجهيزاتی صورت می گيرد كه در ايران مختص شركت مهندسی مهر می باشد که دقيق ترين ،با كيفيت ترين و به روزترين تكنولوژي های موجود در جهان می باشد كه بسياری از آنها فقط در چند كشور صنعتی و معتبر دنيا يافت می شود اما با توجه به خط مشی شركت مهندسی مهر كه همواره سعی در پيشرو بودن دارد با تلاش فراوان موفق شده برای اعتلای صنعت كشور با بهره گيری از اين امكانات بالاترين سطح خدمات را در ايران و خاورميانه ارائه نمايد.


لیزر اینترفرومتری:

 

پيشرفته ترين دستگاه اندازه گيری ليزر اينترفرومتری موجود در ايران ،ساخت شركت Renishaw انگستان مدل XL-80 جهت تست و گزارش خطای دستگاه ها ( دستگاه ليزر XL-80 قادر است تا گستره 80 متر را اندازه گيری نمايد) در اختيار شركت مهندسی مهر می باشد.


سوابق:


مشتریان خدماتی شرکت مهندسی مهر از بزرگترین و معتبرترین شرکتهایی هستند که در صنعت کشور مشغول به فعالیت می باشند که از جمله آنها می توان به شرکت های زیر اشاره کرد:
ایران خودرو- سایپا- صنایع نفت و پتروشیمی- گروه مپنا- هپکو- ساپکو-گروه بهمن- مگا م پارس خودرو- نیرو محرکه- تراکتورسازی- تام ایران خودرو- ماشین ابزار خودرو- هسا-کرمان موتور- تراکتور سازی – سایپا پرس - سازه گستر - پارس خودرو- پارس میل لنگ- بوتان و .....

 


خدمات پس از فروش دستگاه های اندازه گیری دقیق


اطلاعات بیشتر

ارائه خدمات لیزر و BALL BAR برای انواع ماشین افزار (فرز و تراش)


اطلاعات بیشتر
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از بخش سوالات متداول دیدن فرمایید و یا با کارشناسان بخش خدمات پس از فروش شرکت مهر تماس بگیرید.